Jaunie 2018.gada TM Racing modeļi jau pieejami!

Gaidītākais un lielākais jaunums 2018.gada TM Racing modeļu klāstā ir pilnīgi jaunais MX250Fi motocikls, kurš tiek ražots par pamatu ņemot Pasaules Čempionāta MX2 klases TM Racing MX Factory Team komandas motociklu. Jauns un jaudīgs motors, ar dubulto (dalīto) izplūdes sistēmu un jaunu inžektora sistēmu un jaunu elektroniku. Papildus tam visam gan šim modelim, gan visiem pārējiem 2018.gada modeļiem ir jauni pastiprināti un atviegloti rāmji, kā arī uzlabotas slīdamības priekšējās Kayaba atsperu dakšas.
No 2-taktu klases modeļiem lielākie jaununājumi ir MX85 un MX/EN125/144 modeļiem - jauni uzlaboti cilindri un ieplūdes/izplūdes lūkas, jaunas kloķvārpstas, jaunas izplūdes sistēmas, elektronika, un līdzīgi kā 4-taktu modeļiem arī jauni atvieglināti un pastiprināti rāmji un uzlabotas priekšējās Kayaba dakšas.

Lasīt vairāk >>

GIBSON Tyre Technology riepas

MOTODROMS ar prieku pazino par jaunu sadarbibas partneri motokrosa un enduro riepam GIBSON Tyre Technology (Lielbritanija). Gibson ir salidzinosi jauns uznemums un zimols, kura ir apvienojusies profesionali motosportisti un motosporta riepu inzinieri. Gibson riepas jau tiek izmantotas gan Pasaules Cempionata Motokrosa, gan Pasaules Cempionata Enduro, Cross Country, Extreme Enduro un pat AMA Motokrosa un Seperkrosa Cempionata, ka ari Eiropas valstu nacionalajos cempionatos. Ar visu Gibson riepu klastu var iepazities attiecigaja sadala - motokross/riepas vai enduro/riepas.

Lasīt vairāk >>

Jaunie TM Racing 2017.gada modeļi

TM racing 2017.gada sezonai ir sagatavojis kārtējo jaunumu, šoreiz 300cm3 4-taktu motociklu gan enduro, gan motokrosa versijā. Motociklam ir izstrādāts pilnīgi jauns speciāls motors, uz esošā jaunā 250cm3 motora bāzes. Enduro motocikls jau standarta aprīkojumā tiek piedāvāts ar elektrisko starteri. Motokrosa motociklam elektriskais starteris ir pieejams papildaprīkojumā.
Supermoto modeļu klāstu uz 2017.gadu papildina Junioru 85cm3 supermoto sporta motocikls uz 12/12 collu riteņiem. Kvalitatīvs, profesionāls supermoto motocikls jaunajiem sportistiem.
Visiem jaunajiem 2017.gada modeļiem ir jaunas grafikas, atvieglināts rāmis, jauni setingi, jauni pastiprināti uzlaboti virzuļi, kā arī uzlabotas ieplūdes un izplūdes lūkas 2-taktu modeļiem.

Lasīt vairāk >>

Jaunie 2016.gada MVD un Gimoto modeļi

Gatavojoties jaunajai supermoto sezonai, laicīgi jāiegādājas jauns kombinezons. MVD piedāvā uz šo sezonu jaunus 1-daļīgos kombinezonus. Gimoto, kas piedāvā gan speciāli pēc konkrētā sportista izmēriem šūtus, gan arī standarta izmēra kombinezonus, arī ir atjaunojuši savu piedāvājumu. Visu var apskatīt sadaļā www.motodroms.lv/supermoto/forma

Lasīt vairāk >>

Jaunie 2016.gada TM Racing modeļi

TM Racing uz 2016.gada sezonu ir sagatavojuši daudz jaunumu. Spilgtākais jaunums ir specializētais (pirmais Pasaulē sērijveida ražošanā) Flat Track modelis, kurš ir pieejams gan 450cc, gan 530cc 4-taktu versijā, ar vai bez elektrisko starteri. Visiem MX un EN modeļiem ir jauna, uzlabota rāmja ģeometrija, kas dod labāku motocikla vadāmību pagriezienā, kā arī labāku stabilitāti ātrās taisnēs. Visi 4-taktu modeļi ir pieejami ar elektrisko starteri.
2-taktu 250cc un 300cc motoriem ir vairāki jauninājumi - jauns cilindrs, cilindra galva, elektroniska jaudas vārsta vadība, "pārnesumu sensors". 2-taktu medeļiem ir pieejama 12L bāka, kā papildaprīkojums. Visus jaunos modeļus var apskatīt attiecīgajā sadaļās www.motodroms.lv

Lasīt vairāk >>

POLINI THOR Paramotori

Itāļu ražotājs POLINI, kas ilgus gadus jau ir slavens ar augstākās kvalitātēs motorolleru rezerves daļu ražošanu, kā arī minimotociklu ražošanu, pēdējos gados aktīvi pievērsies Paramotoru ražošanai, izmantojot savas innovatīvās un kvalitatīvās tehnoloģijas. Uz 2015.gadu Polini THOR paramotoru klāsts ir papildināts ar jauniem, un jaudīgiem 250cc motoriem tandēmu lidošanai. Vairāk ar piedāvāto modeļu klāstu, to tehniskajiem parametriem un cenām var iepazities sadaļā Fanien/Paramotori.

Lasīt vairāk >>

FALCO - Itāļu motosporta zābaki

MOTODROMS ar lepnumu paziņo par savu jauno sadarbības partneri, Itāļu motosporta zābaku ražotāju FALCO. Sākot jau no novembra būs iespējams iegādāties kvalitatīvos un profesionālos zābakus, kuri ir gan dizainēti, gan arī ražoti 100% Itālijā. FALCO produktu assortiments piedāvā zābakus, gan motokrosam, enduro, supermoto, gan arī motošosejai, triālam un tūrismam, pilsētas braukšanai. Sev piemērotos un vēlamos zābakus meklējiet attiecīgajā sadaļā.

Lasīt vairāk >>

Greg Hancock - Pasaules Čempions Speedway 2014 ar GoldenTyre

Trīskārtējais Pasaules Čempions Spīdvejā Greg Hancock (ASV) savu trešo Pasaules titulu šogad izcīnīja ar GoldenTyre Speedway riepām. Kā arī 2014.gada Vice-Čempions Krzysztof Kasprzak no Polijas šogad savu vietu uz pjedestāla izcīnīja ar Goldentyre riepām.

Lasīt vairāk >>

Krists Zicmanis - Latvijas Čempions Supermoto 2014

Ar 7.posma sacensībām Jelgavā "Rullītis", 6.septembrī noslēdzās Latvijas Čempionāts Supermoto 2014. Gan šajā posmā, gan sezonas kopvērtējumā LČ S1 klasē uzvaru izcīnīja Motodroms komandas vadošais sportists Krists Zicmanis (TM MX450Fi). 3.vietu Jelgavā un 2.vietu sezonas kopvērtējumā S1 klasē izcīnīja Dzintars Baltais (TM SMX450Fi). Amatieru klasē sezonas kopvērtējumā 2.vieta Rūdolfam Pumpuram (Motodroms, TM SMX450Fi) un 3.vieta Laurim Liepiņam (Motodroms, TM SMX450Fi).

Lasīt vairāk >>

Motodroms Supermoto komandai labi rezultāti Baltijas Supermoto Čempionātā

Sestdien, 23.augustā, Tabasalu supermoto trasē Igaunijā, paralēli Igaunijas Supermoto Čempionāta 6.posmam, tika notika arī Baltijas Supermoto Čempionāta noslēdzošais 3.posms. Motodroms TM Racing Supermoto komanda uzrādīja labus, stabilus rezultātus šajā posmā, līdz ar to izcīnot augstas vietas gada kopvērtējumā - S1 klasē Krists Zicmanis 2.vieta, Dzintars Baltais 3.vieta. Hobby/Amatieru klasē 3.vieta Laurim Liepiņam.

Lasīt vairāk >>