Jaunie 2016.gada MVD un Gimoto modeļi

Gatavojoties jaunajai supermoto sezonai, laicīgi jāiegādājas jauns kombinezons. MVD piedāvā uz šo sezonu jaunus 1-daļīgos kombinezonus. Gimoto, kas piedāvā gan speciāli pēc konkrētā sportista izmēriem šūtus, gan arī standarta izmēra kombinezonus, arī ir atjaunojuši savu piedāvājumu. Visu var apskatīt sadaļā www.motodroms.lv/supermoto/forma

Lasīt vairāk >>

Jaunie 2016.gada TM Racing modeļi

TM Racing uz 2016.gada sezonu ir sagatavojuši daudz jaunumu. Spilgtākais jaunums ir specializētais (pirmais Pasaulē sērijveida ražošanā) Flat Track modelis, kurš ir pieejams gan 450cc, gan 530cc 4-taktu versijā, ar vai bez elektrisko starteri. Visiem MX un EN modeļiem ir jauna, uzlabota rāmja ģeometrija, kas dod labāku motocikla vadāmību pagriezienā, kā arī labāku stabilitāti ātrās taisnēs. Visi 4-taktu modeļi ir pieejami ar elektrisko starteri.
2-taktu 250cc un 300cc motoriem ir vairāki jauninājumi - jauns cilindrs, cilindra galva, elektroniska jaudas vārsta vadība, "pārnesumu sensors". 2-taktu medeļiem ir pieejama 12L bāka, kā papildaprīkojums. Visus jaunos modeļus var apskatīt attiecīgajā sadaļās www.motodroms.lv

Lasīt vairāk >>

POLINI THOR Paramotori

Itāļu ražotājs POLINI, kas ilgus gadus jau ir slavens ar augstākās kvalitātēs motorolleru rezerves daļu ražošanu, kā arī minimotociklu ražošanu, pēdējos gados aktīvi pievērsies Paramotoru ražošanai, izmantojot savas innovatīvās un kvalitatīvās tehnoloģijas. Uz 2015.gadu Polini THOR paramotoru klāsts ir papildināts ar jauniem, un jaudīgiem 250cc motoriem tandēmu lidošanai. Vairāk ar piedāvāto modeļu klāstu, to tehniskajiem parametriem un cenām var iepazities sadaļā Fanien/Paramotori.

Lasīt vairāk >>

FALCO - Itāļu motosporta zābaki

MOTODROMS ar lepnumu paziņo par savu jauno sadarbības partneri, Itāļu motosporta zābaku ražotāju FALCO. Sākot jau no novembra būs iespējams iegādāties kvalitatīvos un profesionālos zābakus, kuri ir gan dizainēti, gan arī ražoti 100% Itālijā. FALCO produktu assortiments piedāvā zābakus, gan motokrosam, enduro, supermoto, gan arī motošosejai, triālam un tūrismam, pilsētas braukšanai. Sev piemērotos un vēlamos zābakus meklējiet attiecīgajā sadaļā.

Lasīt vairāk >>

Greg Hancock - Pasaules Čempions Speedway 2014 ar GoldenTyre

Trīskārtējais Pasaules Čempions Spīdvejā Greg Hancock (ASV) savu trešo Pasaules titulu šogad izcīnīja ar GoldenTyre Speedway riepām. Kā arī 2014.gada Vice-Čempions Krzysztof Kasprzak no Polijas šogad savu vietu uz pjedestāla izcīnīja ar Goldentyre riepām.

Lasīt vairāk >>

Krists Zicmanis - Latvijas Čempions Supermoto 2014

Ar 7.posma sacensībām Jelgavā "Rullītis", 6.septembrī noslēdzās Latvijas Čempionāts Supermoto 2014. Gan šajā posmā, gan sezonas kopvērtējumā LČ S1 klasē uzvaru izcīnīja Motodroms komandas vadošais sportists Krists Zicmanis (TM MX450Fi). 3.vietu Jelgavā un 2.vietu sezonas kopvērtējumā S1 klasē izcīnīja Dzintars Baltais (TM SMX450Fi). Amatieru klasē sezonas kopvērtējumā 2.vieta Rūdolfam Pumpuram (Motodroms, TM SMX450Fi) un 3.vieta Laurim Liepiņam (Motodroms, TM SMX450Fi).

Lasīt vairāk >>

Motodroms Supermoto komandai labi rezultāti Baltijas Supermoto Čempionātā

Sestdien, 23.augustā, Tabasalu supermoto trasē Igaunijā, paralēli Igaunijas Supermoto Čempionāta 6.posmam, tika notika arī Baltijas Supermoto Čempionāta noslēdzošais 3.posms. Motodroms TM Racing Supermoto komanda uzrādīja labus, stabilus rezultātus šajā posmā, līdz ar to izcīnot augstas vietas gada kopvērtējumā - S1 klasē Krists Zicmanis 2.vieta, Dzintars Baltais 3.vieta. Hobby/Amatieru klasē 3.vieta Laurim Liepiņam.

Lasīt vairāk >>

Samuele Bernardini Eiropas Čempions MX300 klasē

TM Racing rūpnīcas motokrosa komandas braucējs Samuele Bernardidni, ar pārliecinošu uzvaru aizvadot kārtējo posmu Pasaules Čempionāta Motokrosā Lommel trasē Beļģijā, kļuvis par Eiropas Čempionu Motokrosā 2-taktu 300cc motocikliem.

Lasīt vairāk >>

GoldenTyre izcīna dubultuzvaru Red Bull Romaniacs Hard Enduro

Jonny Walker (KTM) un Graham Jarvis (Husqvarna), GoldenTyre sponsorētie sportisti, izcīnīja dubultuzvaru vienā no Pasaules smagākajiem "hard enduro" rallijiem "Red Bull Romaniacs".

Lasīt vairāk >>

Krists Zicmanis izcīna uzvaru!

Motodroms komandas braucējs Krists Zicmanis (TM) izcīnīja smagu uzvaru S1 klasē ļoti sīvā cīņā ar vienu no ātrākajiem Igaunijas supermoto braucējiem Prants Pals (TM), Latvijas Čempionāta Supermoto 4.posmā, kas notika 21.jūnijā Madonā, nostiprinot vadošo pozīciju sezonas kopvērtējumā. SM Amatieru klasē pārliecinošu uzvaru izcīnīja vēl viens Motodroms komandas braucējs Lauris Liepiņš (TM). Un SM Street klasē Motodroms sportists Austris Antons (TM) ieguva 2.vietu, bet sezonas kopvērtējumā saglabā 1.vietu.

Lasīt vairāk >>